Фітнес

“В здоровому тілі здоровий дух!”

І це стосується не тільки людини, а й наших чотирилапих друзів 🙂

В умовах міського життя дуже складно правильно організувати фізичне навантаження для собаки. А накопичена енергія, на жаль, часто знаходить свій вихід у вигляді “небажанї поведінки” вдома – гавкіт, зіпсовані меблі і взуття і так далі.

У нашому центі досвідчені інструктори-кінологи допоможуть підібрати опімальную програму занять для Вашого улюбленця, в залежності від віку, породи та потреб.

Послуги Dog’s Fit Club для чотирилапих клієнтів:

 

Перед початком тренувань, в Dog’s Fit Club Ви зможете отримати консультацію у міжнародного судді FCI, Сергія Бондарюка, який може оцінити стан собаки згідно із затвердженим FCI стандартом породи. У консультацію входить:

– оцінка загального фізичного стану собаки;
– ізометрия;
– розробка індивідуальної системи тренувань;
– тестове заняття з фітнесу або хендлінгу.

Вартість – від 500грн.

Тривалість – 60-90 хвилин.

Інструктори Dog’s Fit Club завжди допоможуть підібрати оптимальну систему тренувань для Вашого вихованця.

Комбінація динамічних і статичних фізичних навантажень, з елементами аджиліті, допоможуть привести вихованця в гарну форму.

Вартість – 450грн.

Тривалість – 60-90 хвилин.

ВАЖЛИВО!

– У випадку агресивної поведінки тваринного вартість може бути збільшена на 20-30% на розсуд співробітників Dog’s Fit Club.

Dog’s Fit Club піклується про здоров’я відвідувачів! Ми обробляємо приміщення цента щовечора засобами безпечними для тварин, а також включаємо бактерицидні лампи.

Приходьте в Dog’s Fit Club і проведіть час з користю для тварин!