Дресура

Дресирування собаки, не завжди легкий, але дуже цікавий процес. Цей процес, в першу чергу, вимагає вміння налагодити контакт з вихованцем. Власникам собак, на жаль, це вдається далеко не завжди незалежно від досвідченості по ряду причин темперамент собаки, особливості її життя до переїзду в новий будинок, Ваші особисті очікування або уявлення про поведінку собаки і так далі В Dog’s Fit Club ми вчимо, в першу чергу, саме Вас як знайти спільну мову навіть з самими проблемними собаками.

Види дресуры в Dog’s Fit Club:

Соціалізація собаки це привчання собаки до адекватної реакції на те, з чим вона може зіткнутися в житті сторонні люди, інші тварини, транспорт та невідома місцевість і так далі Ми проводимо заняття для цуценят (від 3 місяців) і дорослих собак.

Індивідуальне заняття:

Вартість – 300 грн.

Тривалість 60 хвилин

Собака в місті це курс слухняності, який складається з 12 вправ і двох ступенів. Пройшовши курс можна буде здати випробування і отримати сертифікат загальнонаціонального зразка, який дає право на виставках рангу САС виставляти у робочому класі собак неробочих порід.

Індивідуальне заняття:

Вартість – 400грн.
Тривалість – 60-90 хвилин

Для того щоб уникнути сюрпризів під час виставки, слід підготуватися до такої події. В Dog’s Fit Club ми навчимо Вас і вашу собаку:

– як заходити в ринг
– як рухатися в рингу
– що робити під час огляду собаки
– і ще багатьом тонкощам виставкового світу

Індивідуальне заняття:

Вартість – 400грн.
Тривалість – 60 хвилин

На жаль, буває так, що господар не може сам вирішити проблеми в поведінці свого улюбленця – “шкідливі звички”, агресивна поведінка і так далі … В Dog’s Fit Club досвідчені кінологи працюють, в першу чергу, з господарем і його очікуваннями, часом розвінчуючи міфи в його голові. Ми працюємо з коренем проблеми в поведінці собаки, а не просто візуально “усуваємо” її.

Індивідуальне заняття:

Вартість – 600 грн.
Тривалість – 60-90 хвилин

ВАЖЛИВО!

– У випадка агресівної поведінкі тварини вартість зайняття може бути збільшена на 20-30% на розсуд співробітніків Dog’s Fit Club;

Dog’s Fit Club піклується про здоров’я відвідувачів! Ми обробляємо приміщення цента щовечора засобами безпечними для тварин, а також включаємо бактерицидні лампи.

Приходьте в Dog’s Fit Club і проведіть час з користю для тварин!